Press Esc to close · Enter for all results
Chesterfield, MO 63017
$999,999
$220 / sq ft
5
Bedrooms
5.5
Bathrooms
4,548
Sq Ft Above Grade
0.38
Acres
Listed: May 12, 2026 (1 days on market)
Viewed 1 time on this site.